Sestavte si dveře v konfigurátoru: 

Společnost Solodoor vytvořila konfigurátor dveří, kde si můžete vybrat dveře a zárubně podle vašich představ. Velmi jednoduše si zde navolíte typ, dezén a řadu dalších doplňků (např. typ skla, jiný zámek, větrací mřížku apod).Dveře se Vám zobrazí v požadovaném dekoru, obrázek je možné si zvětšit a prohlédnout detaily. Takto si můžete dveře a obložkové zárubně nezávazně prohlížet, ale i objednat. Vaši sestavu si můžete uložit v pdf nebo nám ji rovnou zaslat. V konfigurátoru jsou zobrazeny ceny dle aktuálního ceníku Solodoor a.s.

 

Sestavte si dveře v konfigurátoru, odešlete nám Vaši sestavu a my obratem vypracujeme cenovou nabídku se specielní slevou přímo pro Vás.


SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní, který na českém trhu figuruje již od roku 1998.

V nabídce SOLODOOR naleznete interiérové dveře fóliované, dýhované, protipožární, požárně odolné dveře bezpečnostní třídy 2, zátěžové interiérové dveře, posuvné do pouzdra i na garnýž, protihlukové, kouřotěsné interiérové dveře a také široký sortiment v oblasti obložkových zárubní.

 

   eko           czech made          5 let záruka

 


Řadit podle:
Nacházíte se v sekci:

Dveře a zárubně Solodoor

Vyhledávání

Články, rady a informace:

Partneři stránek:

 ask sport         Půjčovna lodí Berounka


samba - půjčovna lodí     Půjčovna lodí Sázava a Otava 


CA Povoda - dovolená na voděVodácká cestovka nejen po českých řekách

 


          dobre pilkyProfesionílní zahradní technika a nářadí