Kování a doplňky

Tak jako kola dělají auto, tak i kování dělá pěkné dveře. Vhodným výběrem kování dodáte dveřím určitý styl. Nabízíme Vám výběr klik, madel na posuvné dveře a doplňků od osvědčených výrobců, které uvádíme níže. 


MP-KOVÁNÍ

MP-kování

Společnost MP-kování se řadí v dnešní době mezi největší dodavate kování a doplňků pro interiérové i vchodové dveře. V nabídce je několik stovek druhů kování všech povrchových úprav. Nalezneme zde i značková kování Mariani a Tupai. Z katalogů MP-kování,, které si můžete stáhnout zde, si vybere opravdu každý, sortiment obsahuje levné kliky, střední třídu a končí vyšší třídou designových klik.

 


EUROLATON 

eurolatonZnačka Eurolaton vznikla v roce 1990 a od samého počátku nabízí kování a doplňky do interiéru. To vše za příznivé ceny! V sortimentu značky Eurolaton naleznete klasické tvary a materiály jako jsou nerez nebo mosaz, ale také velmi atraktivní kliky série Black Style. Black Style kombinuje kovový lesklý povrch chromu s tvrdým pvrchem v černé barvě. Díky této kombinaci bylo možné vytvořit nové moderní modely. 

Katalog Eurolaton ke stažení zde. 


ACT servis

actDalší z velkých dovozců kvalitních klik a nejrůznějších doplňků pro dveře. V nabídce ACT najdeme ucelenou škálu kovávní pro dřevěné interiérové dveře, kování pro celoskleněné dveře a doplňky jako jsou nap. zarážky dveří, kukátka, madla, samozavírače nebo stavební vložky.

 

 


Většinu klik a doplňků výše uvedených výrobců naleznete v našem internetovém obchodě www.kovani4u.cz

 

Řadit podle:
Nacházíte se v sekci:

Dveře4u - kování a doplňky pro dveře

Vyhledávání

Články, rady a informace:

Partneři stránek:

 ask sport         Půjčovna lodí Berounka


samba - půjčovna lodí     Půjčovna lodí Sázava a Otava 


CA Povoda - dovolená na voděVodácká cestovka nejen po českých řekách

 


          dobre pilkyProfesionílní zahradní technika a nářadí