Prodej dveří a zárubní

Přijďte nás navštívit do naší vzorkovny v Říčanech na Černokostelecké ulici. Najdete u nás vystaven kompletní sortiment dveří a obložkových zárubní CAG a Solodoor. Nezapoměli jsme ani na posuvné dveře do pouzdra, posuvné dveře po zdi v garnýži nebo celoskleněné dveře od firmy JAP.

Jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníka na typ dveří a materiál ze kterých jsou vyrobeny. V našem sortimentu naleznete dveře fóliované, CPL nebo HPL povrch pro technické dveře, moderní strukturované povrchy laminátů a lakované celou barevnou škálou RAL. Volit je možné z různých variant prosklení a to jak tvaru tak i potažmo typu skla.

Na vzorkovně je vystaveno několik desítek dveří zasazených v obložkových zárubních nebo posuvném stojanu.

Nezávazně Vám zpracujeme kalkulaci dveří a zárubní i včetně instalace. Pokud budete chtít co nejpřesněji zpracovat nabídku ještě před zaměřením naším technikem, je dobré znát následující - šířka a výška stavebního otvoru, šířka zdi, orientace dveří a počet.

Doporučujeme realizovat instalaci naší firmou, která je proškolena od výrobců a dokáže řešit případné komplikace při montáži. Zároveň u soukromé osoby ušetříte 6% z ceny dveří na DPH, jelikož při dodání dveří včetně instalace je sazba DPH u bytů a rodinných domů určených k trvalému bydlení 15%.

 

Stavební pouzdra JAP: 

Dodáváme stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře. Stavební pouzdra JAP jsou určena pro montáž do stěny, kde vytváří prostor, kam zasouváme dveře při otevírání dveří. Stavební pouzdra mohou být pro dveře jednokřídlé, nebo dvoukřídlé. Pozdra JAP ´jsou k dispozici obvykle do jednoho dne ze skladových zásob.

Použití stavebních pouzder JAP doporučujeme všude tam, kde není prostor pro klasické dveře otočné. Pouzro je třeba zabudovat do stěny(příčky). Prostor kolem dveří je pak opatřen obložkovou zárubní pro posuvné dveře.

 

Kování:

V naší nabídce nechybí kování pro interiérové dveře, dodáváme kování od firem Eurolaton, MP-kování a Cobra. Podle našich vzkušeností se jedná o kvalitní kování s přihlédnutím k pořizovací ceně, kvalitě a životnosti. Samozřejmostí je odborná instalace kování. Kování je možné vybírat jak z katalogů,tak i přímo na naší vzorkovně, kde jsou nainstalovány a připraveny k otestování.

Nově jsme spustili internetový obchod, kde máme celý sortiment MP-kování. Vstoupit do E-shopu...


Vyhledávání

Články, rady a informace:

Partneři stránek:

 ask sport         Půjčovna lodí Berounka


samba - půjčovna lodí     Půjčovna lodí Sázava a Otava 


CA Povoda - dovolená na voděVodácká cestovka nejen po českých řekách

 


          dobre pilkyProfesionílní zahradní technika a nářadí