Prodej dveří a zárubní

Přijďte nás navštívit do naší vzorkovny v Říčanech na Černokostelecké ulici. Najdete u nás vystaven kompletní sortiment dveří a obložkových zárubní CAG a Solodoor. Nezapoměli jsme ani na posuvné dveře do pouzdra, posuvné dveře po zdi v garnýži nebo celoskleněné dveře od firmy JAP.

Jsme schopni pokrýt veškeré požadavky zákazníka na typ dveří a materiál ze kterých jsou vyrobeny. V našem sortimentu naleznete dveře fóliované, CPL nebo HPL povrch pro technické dveře, moderní strukturované povrchy laminátů a lakované celou barevnou škálou RAL. Volit je možné z různých variant prosklení a to jak tvaru tak i potažmo typu skla.

Na vzorkovně je vystaveno několik desítek dveří zasazených v obložkových zárubních nebo posuvném stojanu.

Nezávazně Vám zpracujeme kalkulaci dveří a zárubní i včetně instalace. Pokud budete chtít co nejpřesněji zpracovat nabídku ještě před zaměřením naším technikem, je dobré znát následující - šířka a výška stavebního otvoru, šířka zdi, orientace dveří a počet.

Doporučujeme realizovat instalaci naší firmou, která je proškolena od výrobců a dokáže řešit případné komplikace při montáži. Zároveň u soukromé osoby ušetříte 6% z ceny dveří na DPH, jelikož při dodání dveří včetně instalace je sazba DPH u bytů a rodinných domů určených k trvalému bydlení 15%.

 


Kování:

V naší nabídce nechybí kování pro interiérové dveře, dodáváme kování od firem Eurolaton, MP-kování a Cobra. Podle našich vzkušeností se jedná o kvalitní kování s přihlédnutím k pořizovací ceně, kvalitě a životnosti. Samozřejmostí je odborná instalace kování. Kování je možné vybírat jak z katalogů,tak i přímo na naší vzorkovně, kde jsou nainstalovány a připraveny k otestování.

 


Vyhledávání

Články, rady a informace:

Partneři stránek:

 ask sport         Půjčovna lodí Berounka


samba - půjčovna lodí     Půjčovna lodí Sázava a Otava 


CA Povoda - dovolená na voděVodácká cestovka nejen po českých řekách

 


          dobre pilkyProfesionílní zahradní technika a nářadí